7 речей, про які не можна розповідати оточуючим

Удача й благополучне життя кожної людини залежать від багатьох факторів, однак езотерики і практики стверджують, що перешкодити успіху і закрити шлях до щастя однозначно можуть 7 речей, сказані вголос не тим людям.

Доведено, що всі наші думки і слова матеріальні: сказане від душі побажання може здійснитися в точності, негативні думки тягнуть за собою певні наслідки, а чужа заздрість може привести до цілком реальних проблем. Існують 7 сторін нашого життя, розповідь про яких чужим людям вкрай небажаний і загрожує проблемами, бідами і невезінням, передає Ukr.Media.

Розповідь про свій успіх може викликати руйнівне почуття заздрості.

Ділячись радощами з колегами та знайомими, слід бути вкрай обережними: далеко не всі здатні щиро порадіти успіху іншої людини. Езотерики рекомендують і зовсім тримати особисте щастя, везіння або удачу при собі, відкриваючись лише тим людям, в яких ви впевнені.

Якщо ж ви розповіли комусь про свою радість і відчуваєте їдку заздрість, то повернути відібрану у вас енергію допоможуть медитації.

Поразки і невдачі теж краще не робити надбанням громадськості.

Коло ваших знайомих може включати недоброзичливо налаштованих людей, які потай будуть радіти вашій поразці. На тонкому рівні це перевантажує і руйнує жовту чакру, що відповідає за волю і захист від негараздів: виходить, що ділячись соєю бідою з «неперевіреними» людьми, ви ще більше послабляєте себе.

Планами і мріями в принципі не рекомендується ділитися з ким-небудь: це вважається поганою прикметою.

Проте близькі вам люди, що поділяють ваші погляди на життя і люблячі вас, можуть допомогти втілити мрії в життя і слідувати наміченим шляхом. Іншим же краще не розповідати про те, яким ви бажаєте бачити своє майбутнє: хто з таких людей може побажати вам зла або позаздрити, і тоді удача відвернеться від вас, а плани так і залишаться лише планами.

Любов і відносини — справа двох. Пліткуючи або скаржачись на свою другу половинку, ви добровільно віддаєте енергію своєї любові тій людині, якій розповідаєте про свої стосунки.

Така ж ситуація на рівні енергетики складається з похвалою коханої людини перед іншими людьми.

Пам’ятайте, що «виносити сміття з хати», так само як і підносити хвалебні промови своєї любові, слід вкрай обережно. Можна поділитися горем чи щастям з найближчими родичами, але не зі знайомими і навіть не з друзями.

Фінансове становище теж краще не обговорювати, особливо з тими, хто активно ним цікавиться.

Грошовий канал — вельми мінливий потік: його може пошкодити або навіть повернути в іншу сторону будь-яка дрібниця, не кажучи вже про доскональному знанні ваших грошових запасів, негараздів або боргів іншими людьми.

Будь-хто знають про ваших грошах може енергетично перетягнути на себе ваш грошовий канал і погіршити фінансове становище в рази, позбавивши вас достатку і благополуччя, а іноді навіть шансу виправити ситуацію. Для запобігання таких ситуацій необхідно працювати з фінансовим коридором, притягаючи в своє життя енергію достатку.

Розповідати іншим людям свої сни категорично не рекомендують езотерики і астрологи.

Справа в тому, що через сни до нас може прийти важлива інформація, попередження або рада. Розкриваючи зміст сну людям, не пов’язаним з вами кровними узами або близькими відносинами, ви впускаєте їх у своє енергетичне поле і стаєте набагато більш уразливими для недобрих побажань або думок.

Говорити про свої страхи ще гірше, ніж розповідати сни.

Винятком може стати людина, яка має мету допомогти вам, позбавивши від сумнівів і побоювань. Для інших ваш страх — просто викид енергії. Такою розповіддю легко приманити і розпізнати енергетичного вампіра: така людина буде жадібно слухати розповідь про страх, провокувати вас і накручувати ваші емоції, вимагаючи подробиць і дрібних деталей. Ділитися тим, що вас лякає, можна тільки з перевіреними людьми, адже довіряючись, ви стаєте беззахисними.

Джерело

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!