НОВИНА, ЯКА ПРИГОЛОМШУЄ! Долю, яку для України приготовили американські і європейські політики, а представлять його в листопаді

Аналог “Плану Маршалла” для України схвалили американські і європейські політики, а представлять його в листопаді
На саміті Східного партнерства у листопаді 2017 року представлять проект розвитку України, який буде схожим з відомим в історії “Планом Маршалла” повідомляє Знай

Про це повідомив один з авторів документа, екс-прем’єр Литви Андрюс Кубілюс в інтерв’ю “Сегодня“. Він зазначив, що міжнародна громадськість ще після Революції Гідності пропонувала розробити аналог “Плану Маршалла”. Але далі слів ця ідея не просунулася.

Екс-прем’єр розповів, що він разом з іншими ініціаторами в Сеймі виклали свої ідеї в офіційному документі. Після цього автори вирушили з напрацюваннями плану “по різних коридорах великих держав західного світу”.

“І перший результат ми отримали в кінці березня. На голосування Конгресу ЄНП, який проходив на Мальті, ми запропонували резолюцію, де згадується” План Маршалла для України “. Вона була прийнята одноголосно і тоді ми зрозуміли, що ця ідея вже починає ставати більш реальною “, – розповів Кубілюс.

Позитивні відгуки автори почули в Білому домі і Конгресі США. Тепер план повезуть до Берліна і Брюссель, де з ним ознайомляться європейські політики. Підсумковий варіант представлять на саміті Східного партнерства у листопаді.

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!