Ми всяку “шушваль” не обслуговуємо…

Хочу розповісти ситуацію, яку спостерігав днями. Увечері йшов з роботи по Новінському бульвару й зайшов в кафе купити стакан кави, на касі була невелика черга (першою стояла бабуся на вигляд або бездомна або дуже малозабезпечена, двоє молодих хлопців, чоловік середніх років та я), пише джерело.  Так ось ця бабуся сказала продавцю (хлопець азіат), що вона замерзла й попросила налити їй стаканчик гарячої водички.

Я подумав, що він відмовить їй та попросить вийти з кафе, але я помилився, продавець приготував їй чай, навантажив повний пакет всякої випічки, упакував булку хліба, посадив за столик й сказав, що зараз принесуть гарячий супчик. Бабуся не вірячи в своє щастя стояла і мало не плакала.

Так як це зайняло якийсь час, двоє хлопців, які стояли за бабусею, почали голосно обурюватися, кричати, що в кафе в центрі міста не повинні пускати, а тим більше обслуговувати всяких безхатьків й всяку шушваль. Коли ж настала їхня черга замовляти, продавець не звертаючи на них уваги, почав приймати замовлення у чоловіка, що стояв за ними.

Хлопці обурилися, що їх пропустили, отримали від хлопця-продавця відповідь: «ми всяку шушваль не обслуговуємо». Ви б бачили реакцію хлопців, вони криками й образами зажадали покликати менеджера.

Коли прийшов менеджер та дізнався всю ситуацію, він просто вигнав тих хлопців і попросив більше до них в кафе не приходити. Так ось, якщо продавець або менеджер того кафе читаєте це, то знайте, Ви вчинили правильно. А тим двом хлопцям хочу побажати навчитися поважати інших людей й бути ввічливішими.

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!