Журналістка: якби ще сім років тому Ляшко сказав, те, що він повідомив сьогодні, то його кар’єра як політика на цьому б закінчилася

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що його фракція буде проти будь-яких реформ – пенсійної, медичної, земельного, який завгодно. Таке рішення Ляшко пояснив тим, що Радикальна партія не хоче реформ поки не вирішено питання подолання бідності. Як пише у себе в Facebook відома українська журналістка і телеведуча Ольга Лень, поки незрозуміло, як Ляшко без системних змін планує долати в країні бідність. Просто – всім роздати більше грошей. Просто підвищити зарплати і пенсії. Ось так! Магічним чином гроші повинні взятися з повітря.

«Зараз навіть не варто міркувати, що Ляшко неголосуванням своєї фракції просто намагається натиснути на коаліцію, щоб врятувати своїх депутатів від Генпрокуратури. Більш цікаво так, що він взагалі зважився нести таку нісенітницю, тому що, якщо він наважується говорити подібну ахінею, це означає, що відчуває деяку підтримку електорату до подібної риторики. І це сумно », – написала Ольга Лень.

За її словами, якщо частина електорату вже може підтримувати такі заяви, то це свідчить про сильну деградації суспільства. Якби ще сім років тому політик сказав, що він проти будь-яких реформ, а тільки треба всім роздати більше грошей, то його кар’єра як політика на цьому б закінчилася і він би довічно перейшов в категорію політ-фріків, а зараз з раціональність у суспільства проблеми .

Джерело

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!