Дати владі піз***ей: Приходько прокоментувала сутички під ВР

Українська співачка Анастасія Приходько в притаманній їй жорсткій і правдивій манері  прокоментувала виставлених владою військових Нацгвардії для захисту від народу, який і обрав цю владу.

На думку Приходько, такі дії боягузливої влади – це приниження гідності людей, завдяки яким ця країна живе. Про це співачка написала на своїй Facebook-сторінці.

“Я не вважаю правильним ставити вісім рядів солдатів Нацгвардії для охорони влади від власного народу, який привів цю владу у Верховну Раду. Це боягузливе приниження гідності людей, завдяки яким ця країна живе і бореться за своє право на вільне життя. І це підбадьорює людей дати піз***ей! Влада не може не помилятися. І люди будуть завжди скептично ставитися до будь-якої влади. Але влада повинна вчитися слухати, нести відповідальність за свої дії і мати гідність вибачатися за свої помилки”, – написала вона.

В той же час співачка зазначила, що жоден мітинг не обходиться без “інвестора”. І сьогоднішні події – це початок “Гри престолів” перед наступними виборами. Однак, за її словами, влада повинна мати контраргументи, зрозумілі простим людям, і вирішувати конфлікт цивілізованим шляхом.

Також артистка зазначила, що, природно, жоден мітинг не обходиться без “інвестора”. “Я розумію, що жодна акція не проводиться без “інвестора”. Перед наступними виборами починається “Гра престолів”. І “пряма мова народу” може виявитися клоунадою під патронатом деяких політичних сил. У цьому випадку влада повинна мати контраргументи, зрозумілі простим людям. І тоді сфабрикований конфлікт може бути вичерпаний цивілізованим шляхом”, – підсумувала зірка.

alt

Користувачі мережі підтримали співачку.

“1000% сказано правильно, забули хто їх привів до влади”;
“Ця влада своїм переляком переплюнула Януковича”,
 – коментують фоловери пост Приходько.

alt

Джерело

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!