ГРИЦЕНКО: На банковій глави держави немає – є бізнесмен, олігарх, торгаш, який…

Він не забув. Важливо, щоб ми з Вами не забули.

Порошенко: “Скасування блокади ОРДЛО можливе лише після повернення Україні захоплених підприємств”. Як на мене, це не позиція Президента – глави держави.

Це позиція іншого Президента – бізнесмена, олігарха, торгаша. Втрачене майно Ахметова & Co, втрачені надприбутки з неконтрольованої “торгівлі на крові”, як бачимо, турбують Президента найбільше.

А втрачене майно понад півтора мільйонів біженців з ОРДЛО – Президента не турбує? А раніше захоплені тисячі малих і великих підприємств інших громадян України, крім Ахметова & Co – не турбують? А звільнення з полону наших солдат? А припинення вогню, щоб солдати не гинули щодня і щоночі? Чому цих вимог Президент не назвав у переліку передумов для припинення блокади? Забув? Ні, не забув. Тоді чому?

А тому що на Банковій глави держави немає – є бізнесмен, олігарх, торгаш. На фоні такої дикості й безвідповідальності одне дає надію: все більше людей починають це розуміти, а значить – у країни з’явиться шанс, і з’явиться запит на Президента – главу держави.

Джерело

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!