Важко повірити! Наталія Сумська показала дітей, а також стало відомо про те як вона пережила стосунки чоловіка з її рідною сестрою

Наталія Сумська — відома українська ведуча і Народна артистка України, народилася в сім’ї легендарних акторів В’ячеслава та Анни Сумських, передає Корупція.Стар

Наталія справжня красуня, але її молодша сестра Ольга складає їй гідну конкуренцію і не дивно, що ходили чутки про роман її чоловіка Анатолія Хостікоєва з Ольгою. Перший привід для ревнощів з’явився під час зйомок “Роксолани”, де Ольга та Анатолій грали головні ролі. І під час зйомок першої шлюбної ночі Анатолій мусив брати на руки абсолютно оголену Сумську. Актори зіграли так переконливо, що почали ходити чутки про їх роман. Ще більше розгорівся скандал, коли Ольга зізналася, що закохана в Хостікоєва.

Відповідно, як і будь-яка жінка, Наталія Сумська ревнувала чоловіка до сестри і їй важко було стримати себе, коли всі навколо тільки й говорили про пристрасть між її чоловіком і сестрою. Тоді всі помітили, як горіли очі Наталії від ревнощів.

Сумська виховує двох дітей Дарину та В’ячеслава, нещодавно актриса показала нові фото з ними, фанати були в захваті від світлин улюбленої артистки.

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Тисни"Like"та приєднуйся до нас в Facebook
Жміть "лайк" та дізнавайтеся більше цікавих новин
error: Content is protected !!